• Çağrı Merkezi
 • Anadolu Yakası
 • Avrupa Yakası
 • 0532 267 05 83
 • İstanbul'un 16 şubemiz'de ofisimiz var
 • 0216 573 42 32
 • İstanbul'un 16 şubemiz'de ofisimiz var
 • 0212 356 11 83
 • İstanbul'un 16 şubemiz'de ofisimiz var

Türkiye evden eve nakliyat

evdeneveTürkiye nakliyat fiyatı 500 TL, Türkiye nakliyat fiyatı 750 TL gibi sabit bir ücret olduğunu biliyorsanız yanlış biliyorsunuz. Önce bu yanlış bilginin neden yanlış olduğuna dair detaylı doğru bilgi sunmak istiyoruz.

Türkiye evden eve nakliyat fiyatları matbu, yani hazır etiket fiyatları değildir. Yapılacak taşıma hizmetinin niteliğine göre belirlenir. Bu hazır mal satışı gibi fiyatlandırılamaz. Bu hizmettir. Dolayısı ile önce hizmetin nasıl yapılacağı belirlenmek zorundadır.
Nasıl bir hizmet vereceğini bilmeden, plan yapmadan, hangi araçları kaç personeli çalıştıracağını ön görmeden nasıl fiyat verilebilir? Böyle fiyat verenler iyi niyetli olabilirler mi?
Gerçek bir firma önce taşımacılık hizmetini nasıl vereceğini planlamak zorundadır. Bu işi kaç personel ile, kaç araç ile, ne kadar sürede yapacağını belirlemesi gerekir.
Taşımacılık hizmeti ücretini gerçek firma nasıl belirler?

 • Türkiye Evden Eve Nakliyat Fiyatları Dikkat

Reklem fiyatından kastımız şudur: 350 TL ye ev taşıyoruz, 400 TL ye ev taşıyoruz türünden, internet sayfalarında, dükkan önlerinde yazılar afişler görürsünüz. Etiket fiyatı budur. Türkiye nakliyat fiyatı bu tarzda belirlenmez. Bu tarzda sunulmaz. Vatandaşa böylesi bir rakam rast gele verilemez. Bu pazarda, manavda, markette ürün satmak değildir. Nakliyat, hizmet sunumudur. Hizmetin nasılı, araçları, süresi Türkiye nakliyat fiyatını belirler.

Taşınacak eşya sayısı, niteliği, ağırlığı, yoğunluğu, taşınacak ve taşınılacak kat sayısı görülüp değerlendirilmeden verilen tüm fiyatlar etiket fiyatlardır. Etiket fiyatın sakıncası şudur: Sonradan ek ücret çıkacaktır karşınıza. “Biz 350 TL dedik ama eşya sayınız çok fazla, mobilyalarınız çok büyük, beyaz eşyanız sandığımızdan fazla, eviniz yüksek kat” gibi, gibi mazeretler sunularak, yeni ücretler istenecektir. Taşıma başladıktan sonra istenir bu ek ücretler. Taşıma başlamış olduğundan, iş yarım kalmasın diye ödemek zorunda hissedersiniz kendinizi. Ödemez iseniz, tartışma başlayacaktır birazdan. Sıkıntılı ve zor bir durumdur bundan sonrası.

 • Ucuz Türkiye Evden Eve Taşıma Fiyatları

Ucuz Türkiye evden eve taşıma fiyatlarına kurulur tuzak. Bu tuzağa düşmüşseniz, nakliyatınız felaket bir kabus olacak demektir. Çünkü devamında asansör ücreti istenecektir. Hatta yeni eviniz biraz uzaksa artı yakıt ücreti dahi istendiği olmuştur. Bu tarz firmalar amatör ve bir tür kap kaç firmaları olduklarından gündelikçi eleman çalıştırıyorlar. Gündelikçi eleman ise, ayrıca bahşişini de sizden isteyecektir. Gündelikçi eleman bilmez mobilya de-montesini ve montajını, hangi eşyanın nasıl paketleneceğini, alır sırtına çarpa, çarpa araca yükler eşyanızı. Sonra da bahşiş ister sizden.
Taşınacak eşyayı, evi görmeden, eski evden yeni eve mesafeyi bilmeden, yüksek kat mı, alçak kat mı anlamadan fiyat veren firmaya, sen bu fiyatı neye göre veriyorsun diye sormak, bilinçli yurttaşın mutlaka aklına gelecektir, gelmelidir.

 • Güvenli Türkiye Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Türkiye nakliyat fiyatlarında en çok dikkat edilecek husus, açık ki, ekspertiz sonrası fiyat veren firmayı esas almak, birkaç yerden fiyat almak, sigorta ve sözleşme sonrası anlaşmaya varmaktır.
Evden eve Türkiye nakliyatta biz fiyatı ekspertiz raporunu değerlendirerek hassas bir çalışma ile şekillendiriyoruz. Hassas bir bir çalışma soncu şekillenen fiyatımız sonradan asansör gerekiyor şu kadar ek ücret diye asla değişmiyor. Fiyat şekillendikten sonra sigorta için şu kadar ek ücret diye asla artmıyor.

Türkiye evden eve nakliyat fiyatınetleştikten sonra şu kadar bahşiş şeklinde asla eksralar ortaya çıkmıyor. Türkiye evden eve nakliyat fiyatında emin olmak istiyorsanız lütfen ekspertiz raporu çıktıktan sonra fiyat isteyiniz. Sonra süprizler yaşamayınız. Can sıkıcı durumlara maruz kalmayınız. Biz de fiyatı belirleyen gerçek husus ekspertiz raporudur ve fiyat bir kere çıkarılır. Nakliyat fiyatı Türkiye sözlü ve yazılı imzalı anlaşma ile resmileştirilir. Sonrası sözleşme sonrası keyfli taşınmadır.