• Çağrı Merkezi
  • Anadolu Yakası
  • Avrupa Yakası
  • 0532 267 05 83
  • İstanbul'un 16 şubemiz'de ofisimiz var
  • 0216 573 42 32
  • İstanbul'un 16 şubemiz'de ofisimiz var
  • 0212 356 11 83
  • İstanbul'un 16 şubemiz'de ofisimiz var
ege-nakliyat
06 Nis

İstanbul izmir evden eve nakliyat

Notİstanbuldan ege bölgesine günlük seferlerimiz ile uygun fiyata her türlü ev ofis parça ve tam eşyalarınızı uzman kadromuzla özenle taşıyoruz. 

İstanbul izmir evden eve nakliyat Hizmetleri Ulutaş nakliyat sektöründe yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkaran 1992 yılından bu yana çalışmalarını Türkiye il sınırları içerisinde sürdürmeye devam etmektedir. Her hizmet alanında olduğu gibi sigortalı, ambalajlı, marangozlu hizmet sunan firmamız aynı zamanda evden eve nakliyat hizmetlerinde de sunmaktadır. Taşınma öncesi gerekli koordinasyonları hazırlayarak ve teknik detaylara önem vererek günün 7/24 saati evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız.

İstanbul izmir evden eve nakliye İstanbul ve İzmir Türkiye’nin 1. ve 3. büyük şehirleri olması itibari ile en çok şehirler arası taşımaların yapıldığı yerler arasındadır. Hal böyle olunca sektörde faaliyet gösteren İzmir İstanbul nakliye şirketleri de bu taşımalardan pay almak için görsel ve işitsel reklamlar yapmakta ve İnternet alanında da domainler satın almaktadırlar.Biz de şirket olarak uzun yıllardır.

İstanbul İzmir arası müşterilerimizin evden eve taşıma işlerini profesyonellik ile yapmaktayız. Şimdiye kadar yaptığımız işlerde de hem büyük bir tecrübe elde ettik hem de önemli bir müşteri kitlesine ulaştık. Bu müşteri kitlemizi daha da büyütmek ve Ege Bölgesi Nakliye işlerimizi tek bir çatı altında toplamak için bu organizasyonu yapmış bulunmaktayız.

İstanbul izmir arası evden eve nakliyat ‘ta % 15 indirimli nakliye hizmetleriyle taşının

İstanbul’dan Ege’ye olan evden eve nakliye işlerinizi profesyonel ekiplerimiz ve kapalı modern araçlarımız ile sigortalı yapmaktayız. İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. İstanbul Ataşehir’de bulunan depomuz sayesinde eşyalarınızı birkaç gün ya da hafta depomuzda koruyabilir ve bu işlem için de sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. İstanbul İzmir ambar firmalarına nazaran daha ekonomik ve profesyonel hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı kapınızdan paketleyerek alıyor ve teslimat noktasına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

İzmir İstanbul Nakliye Firmaları içinde en uygun taşıma ücretleri burada! Taşımacılık için uygun araçlarımız ve kalifiye personelimiz ile İzmir Evden Eve Nakliyat ve İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında; Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık, Kütüphane Taşıma, Piyano Taşıma, Sigortalı Nakliyat, Parça Eşya Taşıma ve Depolama hizmetleri yer almaktadır. Şehir içi nakliyat veya Şehirler arası nakliyat ve taşımacılık hizmetleri talepleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz. İzmir Nakliyat telefon numaramız  çağrı merkezi numarasından dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

izmir İstanbul evden eve nakliyat dışarıdan bakıldığı zaman kolay gibi gelebilir, amma velakin zor bir hizmet türüdür. Taşınma öncesinde müşterimiz firmamızı 2-3 iş günü içerisinde arayıp, randevu aldıktan sonra ücretsiz eksperimiz evinize gelir. Ev içerisinde tüm eşyalar tek tek not edilir ve envanteri çıkarılır. Eşyalarınızın türü ve miktarına bağlı olarak kullanılacak ekipmanların belirlenmesi, kaç personel hizmet vereceği, hangi ambalaj malzemeleri kullanılacağı, bina kat pozisyonu gibi hususlar değerlendirilir ve gerekli koşullar tamamlandıktan sonra sözleşme ve şehirlerarası nakliye sigortası yapılarak müşterimizle anlaşma yapılır.

İstanbul izmir ev taşıma hizmetleri , taşınma tarihinizde eviniz içerisinde bütün mobilya parçalardan oluşan eşyalar birbirinden sökülür ve ambalajı yapılır. Kırılacak eşyalar, beyaz eşyalar vb. tüm eşyalarınız paketlendikten sonra aracımıza aktarılır ve istiflenir. Sonra eşyalarınız istenilen ile götürülmek üzere yola çıkar. Eşyalar araç içinde iyi şekilde istiflendiği için eşyalarınız yol koşullarından etkilenmeden, hiçbir hasara uğramadan eşyalarınız zararsız olarak taşınır.

Tüm araçlarımız yeni model, kapalı çelik araçlardan oluşmaktadır ve hepsi gayet lüks araçlardır. Şehir içi, şehirler arası taşınmalarda araç ve ekip başında 4 kişilik personelimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

İstanbul izmir evden eve nakliyat firmaları çözümlerindeki başarısını aynı zamanda ofis, fabrika, fuar, banka, parsiyel taşımacılık alanlarında da başarılı hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kapalı çelik kasa araçlarımız, kaliteli paketleme malzemelerimiz ve profesyonel işçi kadromuz ile her daim siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Comments (5)

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*